Jak to działa

Dowiedz się jak otworzyć konto inwestycyjne dla usługi asset management w Alior TFI czytając poniższe kroki lub obejrzyj poradnik wideo. Przejdź do zakładki filmy by dowiedzieć się więcej o obsłudzie konta.

1. Zarejestruj konto DEMO

Zapoznasz się z działaniem systemu oraz przejdziesz kolejne kroki procesu przygotowania umowy. Wprowadzone dane będziesz mógł zapisywać i kontynuować otwieranie konta w późniejszym terminie. Na każdym etapie masz dostęp do Konsultantów Inwestycyjnych, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zarejestruj konto DEMO.

2. Określ strategię inwestycyjną

Na podstawie Twoich preferencji inwestycyjnych i dotychczasowych doświadczeń, zaproponujemy Ci odpowiednią strategię inwestycyjną. Wybór strategii zależy od Ciebie.

3. Uzupełnij dane osobowe

W celu wypełnienia wszystkich wymogów formalnych poprosimy Cię o uzupełnienie danych osobowych niezbędnych do przygotowania umowy.

4. Podpisz umowę

Zaakceptowaną przez Ciebie umowę i wszystkie niezbędne dokumenty wyślemy kurierem. Umowę podpisz w obecności kuriera. Gdy otrzymamy podpisaną umowę aktywujemy w pełni Twoje konto.

5. Zarządzamy Twoimi inwestycjami

Zespół Zarządzania Aktywami zacznie dla Ciebie inwestować jak tylko wpłacisz środki na Twoje konto. W każdej chwili możesz sprawdzić zarówno bieżący stan konta, jak i pełną historię transakcji. Możesz również zmienić swoją strategię inwestycyjną lub złożyć dyspozycję wypłaty środków.

Na każdym etapie masz dostęp do Konsultantów inwestycyjnych, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Od chwili rejestracji konta Demo masz możliwość przeprowadzenia videorozmowy za pośrednictwem internetu.