Oferta dla firm

W każdym dobrze prosperującym przedsiębiorstwie wolne środki finansowe powinny pracować. Usługa asset management dla Przedsiębiorców pozwala na aktywne inwestowanie wolnych środków pieniężnych, które nie zostały przeznaczone do regulowania bieżących zobowiązań. Strategię inwestycyjną dla Przedsiębiorców dobieramy w oparciu o analizę oczekiwanego czasu inwestycji oraz prognozowanych przychodów.

Asset management to nie jest sprzedaż gotowych produktów finansowych. Łączymy indywidualne podejście do Przedsiębiorcy z zarządzaniem aktywami przez najlepszych ekspertów. Podejmujemy decyzje inwestycyjne, wybieramy instrumenty finansowe, kupujemy wybrane aktywa i prowadzimy wszystkie operacje. W naszych działaniach opieramy się na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. W ofercie dla Przedsiębiorców dostępnych jest 12 strategii inwestycyjnych, skonstruowanych na tych samych zasadach co dla Klientów indywidualnych.

Przedsiębiorstwa do których skierowana jest oferta to w szczególności osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki, organizacje non-profit prowadzące działalność gospodarczą.

Każdy Przedsiębiorca jest pod opieką dedykowanego Wealth Managera, który przygotowuje ofertę oraz prowadzi Klienta na każdym etapie współpracy. Wyślij formularz kontaktowy by dowiedzieć się więcej.