Inwestuj systematycznie

W Alior TFI możesz inwestować regularnie i być za to wynagradzanym. Nie straszymy Cię karami za zaprzestanie wpłat czy wycofanie środków. U nas w nagrodę za systematyczność uzyskasz obniżkę w części zmiennej opłaty za zarządzanie.

Począwszy od pierwszej wpłaty będziemy obserwować Twój rachunek czy dokonujesz kolejnych inwestycji. Jeśli w okresie roku Twoje dodatkowe wpłaty będą wyższe niż 5% wartości początkowej wpłaty (ale nie mniej niż 2 000 zł) automatycznie zostaniesz zakwalifikowany do programu „Inwestuj systematycznie”. Nie ma znaczenia czy wpłaty dokonujesz co miesiąc czy raz w roku. Im więcej wpłacasz, tym większa może być Twoja zniżka. W programie oszczędnościowym naliczamy zniżkę w wysokości nawet 20% części zmiennej opłaty za zarządzanie.

Przykładowo, jeśli Twoja pierwsza wpłata była w wysokości 50 000 zł, a następnie zdecydujesz się na miesięczne wpłaty w wysokości 1 000 zł to już po trzeciej wpłacie zostaniesz zakwalifikowany do programu "Inwestuj systematycznie". Wysokość Twojej zniżki wyniesie wtedy 6% i będzie rosła z każdym miesiącem jeśli będziesz kontynuował systematyczne wpłaty miesięczne. Jeśli chcesz możesz również wpłacić jednorazowo dodatkową wpłatę w wysokości 10 000 zł by uzyskać maksymalną zniżkę 20%, która będzie obowiązywać przez 12 miesięcy. Ty decydujesz jak szybko i jakiej wysokości zniżkę możesz uzyskać.

Szczegóły znajdziesz w Zasadach uczestnictwa w programie oszczędnościowym „Inwestuj Systematycznie

 

Chcesz inwestować regularnie?