Jak działa asset management

Asset management polega na zarządzaniu inwestycjami i dla wielu inwestorów jest alternatywą dla funduszy inwestycyjnych.


czytaj dalej

Lista artykułów z kategorii: Rynek i giełda

Komentarz tygodniowy 15 lipca 2019 roku

Globalny rynek obligacji reaguje na wystąpienie szefa FED przed Senatem.

czytaj więcej

Sprawdź swoją strategię inwestycyjną - test asset management bez żadnych zobowiązań

Załóż bezpłatne konto DEMO »

Komentarz tygodniowy 8 lipca 2019 roku

Na amerykańskim rynku długu skarbowego w zeszłym tygodniu kontynuowany był spadek rentowności 10 letnich obligacji skarbowych.

czytaj więcej

Komentarz tygodniowy 1 lipca 2019 roku

Sine wzrosty cen polskich obligacji, których doświadczaliśmy od dwóch miesięcy zostały powstrzymane przez wyższy wstępny odczyt inflacji (+2,6%).

czytaj więcej

Komentarz tygodniowy 24 czerwca 2019 roku

Komunikaty po posiedzeniu FEDu znacząco umocniły notowania obligacji na rynkach wschodzących, a rentowności dziesięcioletnich obligacji amerykańskich zepchnęły poniżej 2%.

czytaj więcej

Komentarz tygodniowy 17 czerwca 2019 roku

Po nieznacznym spadku cen obligacji skarbowych na początku zeszłego tygodnia, papiery rządowe kontynuowały wzrosty w drugiej połowie minionego tygodnia.

czytaj więcej

Komentarz tygodniowy 3 czerwca 2019 roku

Za nami szalony rajd na cenach krajowych obligacji skarbowych. Motorem wzrostów była obawa inwestorów o globalne spowolnienie gospodarcze, co objawiało się silnymi wzrostami cen amerykańskich papierów skarbowych.

czytaj więcej

Komentarz tygodniowy 27 maja 2019 roku

Z punktu widzenia rynków finansowych wynik wyborów do Parlamentu Europejskiego oznacza mniejszą niż wcześniej niepewność co do kształtu rządu na jesieni i mniejsze ryzyko zwiększania wydatków budżetowych.

czytaj więcej
NASTĘPNA