Komentarz rynkowy I kwartał 2019 roku

W pierwszym kwartale rynki finansowe, a zwłaszcza krajowy rynek finansowy...


czytaj dalej

Lista artykułów dla słowa kluczowego: oszczędzanie regularne

Oszczędzanie dla dzieci

Przyszłość jest trudna do odgadnięcia i warto zastanowić się jak duże wydatki czekają rodzinę w przyszłości. Oszczędzanie dla dzieci to nie tylko odkładanie niewielkich kwot na bliżej nieokreślone cele. Oszczędzanie dla dzieci to planowanie konkretnych wydatków, które niemal z pewnością pojawią się w przyszłości.

czytaj więcej

Konta oszczędnościowe (dopiero) 2.0 – regularne oszczędzanie wspomagane techniką

Na wycieczkę, na prezent czy na nowy telewizor? Oszczędzać można na dowolny cel i warto wesprzeć się w tym odpowiednimi narzędziami. Polskie banki bardzo powoli wkraczają w tym obszarze w web 2.0, ale jeszcze brakuje nam rozwiązań, które umożliwiałyby przez internet dokładać się znajomym do sfinansowania marzeń.

czytaj więcej

Ile kosztuje olimpijskie złoto

Medal olimpijski trzeba zdobyć, ale za przygotowanie do igrzysk trzeba już zapłacić. Czy 43 600 zł rocznie to dużo? Skąd wziąć na to pieniądze i na którą olimpiadę zdążymy jeśli zaczniemy odkładać już dziś?

czytaj więcej

Systematyczne oszczędzanie - dyscyplina i majątek

Systematyczne oszczędzanie  może być jedną z efektywniejszych dróg zgromadzenia wystarczających środków do sfinansowania przyszłych potrzeb. Nawet jeżeli w czasie naszego długoletniego odkładania trafią się okresy spadków na rynkach, to i tak w ostatecznym rozrachunku systematyczność powinna nam się opłacić.

czytaj więcej
NASTĘPNA