Fundusze inwestycyjne

Świat inwestycji niesie ze sobą wiele okazji do pomnażania kapitału i ważne jest by te okazje umieć wyszukać i wykorzystać. Dlatego w Alior TFI na bieżąco śledzimy rynki w poszukiwaniu nowych możliwości inwestycyjnych. Korzystaj z doświadczenia zarządzających wybierając fundusze inwestycyjne. Dzięki zróżnicowanym politykom inwestycyjnym możemy zaoferować inwestycje, które dopasujesz do swoich potrzeb. Niezależnie od tego czy interesuje Cię potencjał rynków akcji, czy też wolisz inwestować w bezpieczniejszy sposób.

 

Alior SFIO

Fundusz utworzony z inicjatywy Alior Banku. W skład funduszu wchodzą dwa subfundusze akcji o zróżnicowanej polityce inwestycyjnej, subfundusz multi asset ograniczający ryzyka inwestycji tylko na jednym rynku i uzupełniający portfel o rynki zagraniczne, dwa subfundusze oparte o rynek obligacji (polski i światowy), subfundusz oparty o rynek pieniężny oraz cztery fundusze funduszy.

 

WIĘCEJ

 

W naszej ofercie znajdują się także Fundusze Inwestycyjne Zamknięte:

FIZ Nieruchomości Dywidendowych
FIZ Dywidend

FIZ Metali Szlachetnych

Bonus Wierzytelności DTP NS FIZ
Bonus Wierzytelności 2 Pragma Inkaso NS FIZ
Bonus Wierzytelności 3 Pragma Inkaso NS FIZ

Bonus 4 Green House Development FIZ AN w likwidacji

 

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych prosimy o zalogowanie się przy użyciu otrzymanego od nas loginu i hasła.

W celu przypomnienia loginu i/lub hasła prosimy o kontakt: konsultanci@aliortfi.com