Fundusze inwestycyjne

Świat inwestycji niesie ze sobą wiele okazji do pomnażania kapitału i ważne jest, by te okazje umieć wyszukać i wykorzystać. Dlatego w Alior TFI na bieżąco śledzimy rynki w poszukiwaniu nowych możliwości inwestycyjnych. Korzystaj z doświadczenia zarządzających wybierając fundusze inwestycyjne. Dzięki zróżnicowanym politykom inwestycyjnym możemy zaoferować inwestycje, które dopasujesz do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię potencjał rynków akcji, czy też wolisz inwestować w bezpieczniejszy sposób.

 

ALIOR SFIO

Fundusz utworzony z inicjatywy Alior Banku. W skład funduszu wchodzą dwa subfundusze akcji o zróżnicowanej polityce inwestycyjnej, trzy subfundusze mieszane (2 produkty stabilnego wzrostu oraz jeden zrównoważony) ograniczające ryzyka inwestycji tylko na jednym rynku i uzupełniające portfel o zagraniczne rynki akcji , dwa subfundusze oparte o rynek obligacji (polski i światowy), subfundusz oparty o rynek pieniężny oraz cztery fundusze funduszy.

 

WIĘCEJ

 

W naszej ofercie znajdują się także Fundusze Inwestycyjne Zamknięte:

Bonus Wierzytelności DTP NS FIZ w likwidacji
Bonus Wierzytelności 2 Pragma Inkaso NS FIZ
Bonus Wierzytelności 3 Pragma Inkaso NS FIZ

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych prosimy o zalogowanie się przy użyciu otrzymanego od nas loginu i hasła.

W celu przypomnienia loginu i/lub hasła prosimy o kontakt: biuro@aliortfi.com