Ludzie

 
 

Mariusz Nowacki Dyrektor Departamentu Marketingu, Sprzedaży i Komunikacji Inwestycyjnej

Absolwent Politechniki Opolskiej, Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji, kierunek Zarządzanie i Marketing. Od kilkunastu lat związany z rynkiem finansowym. Pracował między innymi w takich instytucjach jak Alior Bank S.A. , Bank BPH S.A.,  Getin Noble Bank S.A.

 
 

Marcin Kruszyna Dyrektor Regionalny

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Zarządzania i Marketingu, Specjalizacja: Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Z rynkiem kapitałowym związany od 2000 roku, kiedy to rozpoczął pracę w Domu Maklerskim PBK S.A. Następnie pracował w Biurze Maklerskim BPH, Domu Maklerskim Pekao S.A i w Alior Bank S.A.   W Alior TFI S.A. od maja 2016 roku. Wszędzie odpowiadał za rozwój biznesu poprzez otwieranie nowych oddziałów, aktywne szkolenia, profesjonalną analizę potrzeb klientów biznesowych i indywidualnych oraz tworzenie produktów odpowiadających oczekiwaniom rynkowym.

 
 

Jarosław Gauza Dyrektor Regionalny

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z rynkiem finansowym związany od 2008 r. Pracował w Departamencie Private Banking w ING Banku Śląskim S.A. oraz Departamencie Bankowości Prywatnej Banku Millennium S.A. Jest Certyfikowanym Doradcą Finansowym EFPA EFA oraz EFPA ESG.