Ludzie

 
 

Mariusz Nowacki Dyrektor Departamentu Marketingu, Sprzedaży i Komunikacji Inwestycyjnej

Absolwent Politechniki Opolskiej, Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji, kierunek Zarządzanie i Marketing. Od kilkunastu lat związany z rynkiem finansowym. Pracował między innymi w takich instytucjach jak Alior Bank S.A. , Bank BPH S.A.,  Getin Noble Bank S.A.

 
 

Bartosz Augustyński Dyrektor Regionalny

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy na kierunku Bankowość i Doradztwo Finansowe. Z rynkiem finansowym związany od kilkunastu lat. Pracę rozpoczynał jako mobilny doradca przedsiębiorstw w Lukas Bank S.A. Doświadczenie w kierowaniu zespołami sprzedażowymi nabywał w Expander Advisors oraz PKO Banku Polskim S.A. Specjalista od kreowania relacji z klientami segmentu affluent, z bogatą wiedzą na temat rynków finansowych, zarządzania aktywami na rynku funduszy inwestycyjnych. Zamiłowanie do języków obcych umożliwia pełną obsługę klienta w języku angielskim.

 
 

Marcin Kruszyna Dyrektor Regionalny

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Zarządzania i Marketingu, Specjalizacja: Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Z rynkiem kapitałowym związany od 2000 roku, kiedy to rozpoczął pracę w Domu Maklerskim PBK S.A. Następnie pracował w Biurze Maklerskim BPH, Domu Maklerskim Pekao S.A i w Alior Bank S.A.   W Alior TFI S.A. od maja 2016 roku. Wszędzie odpowiadał za rozwój biznesu poprzez otwieranie nowych oddziałów, aktywne szkolenia, profesjonalną analizę potrzeb klientów biznesowych i indywidualnych oraz tworzenie produktów odpowiadających oczekiwaniom rynkowym.